Katowicki Diament Edukacyjny – uroczysta gala
20 października 2025 roku w Pałacu Młodzieży miała miejsce uroczystość wręczenia Katowickich Diamentów Edukacyjnych. Nagrodzeni uczniowie Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach to: Dawid Biegański 4D – w kategorii Nauki ścisłe i przyrodnicze – oraz Piotr Fajkis 4FK – w kategorii Kompetencje społeczne i obywatelskie.




