Warsztaty „ODKRYWCY XXI wieku – mikroby, molekuły, maszyny i AI”
W dniu 17 września 2025 roku klasa 4C wzięła udział w projekcie pt. „Odkrywcy XXI wieku – mikroby, molekuły, maszyny i Al” zorganizowanym przez Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach. Projekt dofinansowany został ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji Narodowej w ramach projektu pt. „Odkrywcy”.



