Cztery uczennice z IV LO w Katowicach, które korzystając z tablicy multimedialnej prezentują logo projektu Teen(net). Uczniowie klasy 1G w siedzą w ławkach (ustawionych w trzech rzędach) i z uwagą słuchają

TEEN(net) - prelekcja

W dniu 3 kwietnia 2024r. uczniowie klasy 1G i 1B uczestniczyli w prelekcji, która dotyczyła wpływu social mediów na dzisiejsze społeczeństwo.

Spotkanie prowadziły uczennice IV LO im. gen. Stanisława Maczka w Katowicach, które w ramach praktycznej olimpiady Zwolnieni z Teorii realizują projekt TEEN(net).
Podczas prelekcji poruszone zostały problemy cyberbullyingu, wirtualnych przyjaźni, uzależnienia od Internetu oraz zagadnienia związane z ochroną własnego wizerunku w sieci, oversharing’u czy efektu FOMO.

Działania zespołu można śledzić na stronach:

Instagram: teen_net_zzt https://www.instagram.com/teen_net_zzt?igsh=bHM5bXFnamg2Y2hn

Facebook: TEEN(net) https://www.facebook.com/profile.php?id=61551770106120

Cztery uczennice z IV LO w Katowicach, które korzystając z tablicy multimedialnej prezentują slajd , który przedstawia wpływ Internetu na edukacje. Na slajdzie zapisane są hasła: dostęp do edukacji,  narzędzia edukacyjne, globalna perspektywa, rozwijanie kreatywności, badania naukowe, przygotowanie do rynku pracy, edukacja na odległość.