Szkolny Konkurs Literacki dla Młodych Twórców „Gęsie Pióro” rozstrzygnięty !

  1. miejsce Wojciech Rogalski 4C - "Perfekcja"
  2. miejsce Klaudia Wiśniewska 4D - "Szkarłatna sieć"
  3. miejsce Zuzanna Szczęch 1C - "List, którego nigdy nie wysłałam"

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznym konkursie. Prace były bardzo różnorodne, niezwykle ciekawe, pomysłowe i napisane piękną polszczyzną. Zachęcamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.

 

Organizatorki: Panie Maria Kwiatoń – Pięta, Anna Lorenc, Anna Zając