VII Konferencja Śląski Ład
3 marca 2023r. w Fabryce Porcelany w Katowicach odbyła się VII Konferencja Śląski Ład dotycząca perspektyw rozwoju szkolnictwa zawodowego w Polsce pod Patronatem Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego. Zaproszone przez Panią Europoseł Izabelę Kloc zostały: Pani Dyrektor Aneta Łosiewicz oraz Pani Linda Grabowska.



