UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

 

W dniu 25 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2020/2021. Uroczystość miała miejsce w trzech turach, z uwagi na przepisy sanitarne. Zakończenie roku przygotowali: Pani Ewa Szynalska i Pan Grzegorz Drabik, a elementy artystyczne – ks. Tomasz Kusz i Pan Paweł Zygmunt; jako konferansjerzy wystąpili: Magdalena Grzegórzko i Kamil Rafałowicz z klasy 2AN.

Na wstępie usłyszeliśmy słowa pieśni K. I. Gałczyńskiego:

Ile razem dróg przebytych?
Ile ścieżek przedeptanych?
Ile deszczów, ile śniegów
wiszących nad latarniami?

Ile listów, ile rozstań,
ciężkich godzin w miastach wielu?
I znów upór żeby powstać
i znów iść, i dojść do celu. […]

Po powitaniu zebranych i odśpiewaniu hymnu, Pani Dyrektor Aneta Łosiewicz w przemówieniu podsumowała trudny, „pandemiczny” rok szkolny, który mimo wszystko przyniósł wiele sukcesów uczniów i szkoły, oraz życzyła udanych wakacji. Następnie Dyrekcja i Wychowawcy wręczyli świadectwa z wyróżnieniem, „Tarcze z Laurem” i nagrody książkowe licznej grupie uczniów. Ogółem świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 106 uczniów, nagrodę „Tarcza z Laurem” – 62 uczniów; z najwyższą średnią w technikum pięcioletnim: Anna Bacik z klasy 1C (5,82), z technikum czteroletniego: Dominik Hołubasz z klasy 3g (5,64) zostali wytypowani przez Radę Pedagogiczną do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Imprezę uatrakcyjnił występ zespołu „Fajrant” i soliści.

Na uroczystości o godzinie 12.00 gościliśmy partnerów programu P – TECH, przedstawicieli firmy Fujitsu. Uczniowie klasy 1D informatycznej otrzymali z rąk Pana Marko Radovića, Head of Service Desks and Service Management for the UK and Ireland, certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w tegorocznej edycji programu.

Akademia zakończyła się wysłuchaniem utworu muzycznego, który wprowadził nas w dobry, wakacyjny nastrój. Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas wolnego czasu.

 S

Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto

 

Więcej zdjęć w Galerii

 

stopka