Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.

17. 12. 12

Staż absolwencki - mechanik serwisu maszyn budowlanych

Czytaj wiecej: Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.

ŚTW Dalbis - Gónik

17. 12. 06

ŚTW Dalbis poszukuje:

Górnika (pomocnik wiertacza) pod ziemią

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków:

• Pomoc przy obsłudze stacjonarnych urządzeń wiertniczych
• Wiercenie otworów w podziemnych zakładach górniczych

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy w podziemnych zakładach górniczych
• Mile widziany zrealizowany kurs wiertacza dołowego lub kurs górnika, wiertacza dołowego
• Gotowość do wyjazdów służbowych oraz pracy w delegacji (praca głównie na terenie śląskich kopalń)
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Dyspozycyjność
• Zaangażowanie
• Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Stałe wynagrodzenie + premie uznaniowe + pokrycie kosztów delegacyjnych

Więcej informacji: https://careerinconstruction.pl/job/stw-dalbis-tarnowskie-gory-15-gornik-pomocnik-wiertacza-pod-ziemia%E2%80%A8/

Grupa FAMUR - Elektronik Utrzymania Ruchu

17. 12. 06

Grupa FAMUR poszukuje:

Elektronika Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Katowice

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

• Dbanie o prawidłowe działanie parku maszynowego CNC
• Wykonywanie bieżących napraw maszyn CNC oraz sporadycznie innych maszyn w parku maszynowym firmy
• Wykonywanie warsztatowych napraw elementów elektronicznych
• Podejmowanie prac zapobiegających stanom awaryjnym w parku maszynowym
• Współuczestnictwo w wyszukiwaniu potrzebnych części serwisowych
Czytaj wiecej: Grupa FAMUR - Elektronik Utrzymania Ruchu

Grupa FAMUR - Kontroler jakości procesu spawania

17. 12. 06

Kontrolera jakości procesu spawania

• kontrola jakości części i spoin
• wykonywanie pomiarów produkcji w toku oraz wyboru gotowego
• prowadzenie dokumentacji jakościowej
Czytaj wiecej: Grupa FAMUR - Kontroler jakości procesu spawania

Electic - młodszy elektryk

17. 11. 08

Frezer

17. 11. 03

Kontroler

17. 11. 03

Slusarz

17. 11. 03

Spawacz

17. 11. 03

PROJEKT TOP KONSTRUKTOR

17. 10. 11

Rozpoczęła się rekrutacja uczestników do projektu TOP Konstruktor.
Poszukujemy absolwentów techników o kierunku mechanicznym lub  studentów studiów niestacjonarnych (studia zaoczne) lub absolwentówuczelni technicznych w wieku do 29 lat pozostający bez pracy, niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy, mieszkających w woj. śląskim.  Wskazana jest podstawowa znajomość rysunku technicznego.

Uczestnicy projektu biorą udział w certyfikowanych kursach CATIA v.5 Basic oraz CATIA v.5 Advanced oraz w 3 miesięcznym płatnym stażu w dynamicznie rozwijających się firmach branży przemysłowej na stanowiskach pracy wykorzystujących oprogramowanie do komputerowego wspomagania projektowania, wytwarzania lub symulacji.

Uczestnikom projektu przysługiwać  będzie stypendium szkoleniowe i stażowe oraz zwrot kosztów dojazdu.

TIMKEN - pracownik utrzymania ruchu

17. 09. 26

TIMKEN

Sponsorzy 85-lecia

85-lecie sponsorzy