MŁODZIEŻOWA RADA MIASTA KATOWICE

Spotkanie w Śl.TZN

22 marca 2023 roku przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Katowice gościli w murach Śl.TZN z prelekcją o Młodzieżowej Radzie i jej działalności. Radni w składzie Przewodniczący Krzysztof Buchta, Paweł Kierot, Piotr Kania i Aleksander Dytkowski opowiedzieli uczniom „Śląskich” o tym, jak funkcjonuje Młodzieżowa Rada, o projektach, które realizuje, m.in. ze Śląskimi Technicznymi Zakładami Naukowymi, a także o drogach współpracy, które może podjąć każda młoda osoba.

Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto

 

Sesja MRM Katowice 

19 grudnia 2022 odbyła się III Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Katowice, w której uczestniczyli między innymi: Pan Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Miasta Katowice – Sławomir Witek, Radni Młodzieżowej Rady Miasta Katowice

„Dzięki współpracy Młodzieżowej Rady Miasta Katowice z Samorządami Uczniowskimi lokalnych szkół miałem przyjemność zasiadania w sali obrad na poniedziałkowej sesji, razem z innymi przewodniczącymi i reprezentantami katowickich liceów, techników i szkół branżowych.

Omówiliśmy wiele ważnych kwestii dla nas – młodzieży i dla przyszłości naszej edukacji. Wierzymy, że dzięki tej współpracy mamy realny wpływ na nasze szkoły i na nasz rozwój.

Dla osób ciekawych obrad, odsyłamy do postu Młodzieżowej Rady Miasta Katowice.

Dziękuję za możliwość uczestnictwa w obradach i wprowadzania realnych zmian do naszego środowiska. Liczę na dalszą, owocną współpracę.”

Przewodniczący SU Śl.TZN - Jan Wołczyński

Foto Foto 

 

VI kadencja MRM Katowice

Przedstawicielem – radnym z ramienia Śl.TZN w Młodzieżowej Radzie Miasta Katowice jest Paweł Kierot z klasy 2D.

Foto

 

 

Kontakt z Młodzieżową Radą Miasta Katowice oraz informacje o niej:
Konto na Facebooku: www.facebook.com/mrmkatowice
Konto na Instagramie: www.instagram.com/mrm_katowice/
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 
stopka