OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE 2019/2020

V Olimpiada Wiedzy Historycznej

W sobotę 4 stycznia 2020 roku w Liceum im. J. Słowackiego w Częstochowie odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy Historycznej Coptiosh. Reprezentantem naszej szkoły był uczeń klasy 2e Dominik Gwardzik. Niestety nie awansował do etapu centralnego. Gratulujemy postawy i życzymy powodzenia za rok.

Foto

XXIV Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

W piątek 3 stycznia 2020 roku w CKZiU nr 1 w Gliwicach odbył się etap okręgowy XXIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Reprezentantem naszej szkoły był uczeń klasy 4fk Radosław Smolik. Na wyniki i informację o ewentualnej kwalifikacji do etapu centralnego musimy poczekać do końca stycznia. Trzymamy kciuki i ogromne gratulacje!

Foto

66 OLIMPIADA CHEMICZNA 

23 listopada 2019 roku pięciu uczniów Śl.TZN przystąpiło do pierwszego etapu 66 Olimpiady Chemicznej. Miło nam poinformować, że cała piątka, to znaczy: Mikołaj HarazinSebastian Górecki z klasy 3c oraz Łukasz Czapura, Jakub Ćwiertnia i Sebastian Macioszek z klasy 4c zakwalifikowali się do zawodów II stopnia, które odbędą się 31 stycznia – część teoretyczna i 1 lutego 2020 roku – część praktyczna.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Opiekun: Pani Barbara Kuśka

Foto

 

XLVI OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ

Uczniowie Śl.TZN: Hubert Kulik, Jakub Kaszowski i Marek Wołowski zakwalifikowali się do zawodów II stopnia OWT, które odbędą się 8 stycznia 2020 roku w Chorzowie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

List informacyjny

List

stopka