Konkursy ekologiczne – wyniki

in Aktualności 2016/2017
Utworzono: 18 czerwiec 2017
Odsłony: 602

 

11.01.2017r. odbyły się eliminacje podstawowe Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, w której udział wzięło 24  uczniów.
Najlepsi to: Karol Undas z klasy IIIc,  Radosław Gaida z klasy IIIc i Szymon Stasia z klasy Ic. Uczniowie przeszli do finału wojewódzkiego, w którym nie zajęli miejsca nagradzanego.

Organizatorami  Olimpiady Wiedzy Ekologicznej były: Panie Marta Łyczba i Joanna Romanek

01.03.2017r. przeprowadzony został Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO -  PLANETA”, w którym udział wzięło 30 osób. Najlepsi w szkole w części testowej to: Julia Chochół z klasy If/k, Zuzanna Klusek z klasy If/k i Aleksandra Holewa z klasy IVb/f.

W konkursie prac indywidualnych w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO-PLANETA” nagrodzona została praca Agaty Ślązak
z klasy If/k.

Udział uczniów w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”. Temat konkursu  to „Cztery pory roku – barwy i cienie”. Udział wzięło 12 uczniów.

Wyróżnienie za najlepiej wykonaną pracę plastyczną – pracę malarską – otrzymała Marta Drozdowska z klasy  IVb/f . W kategorii fotografie nagrodzony został Adam Melecki z klasy IIIn.

Koordynatorem szkolnym konkursów „Tęcza” i „EKO-PLANETA” była Pani Joanna Romanek

Udział uczniów w Konkursie Ekologicznym ogłoszonym przez Urząd Miasta Katowice. Zgłoszono dwie prace, które zostały wyróżnione: Adam Brzeski z klasy In oraz Weronika Kopiec z klasy If/k.

Nagrody zostały wręczone na Leśnym Pikniku Rodzinnym „Ekoodpowiedzialni”.

Szkolny koordynator konkursu Pani Joanna Romanek

Konkursy ekologiczne Konkursy ekologiczne
Konkursy ekologiczne

Sponsorzy 85-lecia

85-lecie sponsorzy