Finalistka XVII Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

in Aktualności 2016/2017
Utworzono: 26 maj 2017
Odsłony: 588

 

Otrzymaliśmy bardzo miłą wiadomość, że Agnieszka Tomalka, uczennica klasy 1c, jest finalistką XVII Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 

Agnieszka pisała pracę na wybrany przez siebie temat spośród kilku zaproponowanych przez organizatora: „Nie wszystko, co się liczy, może być policzone; nie wszystko, co może być policzone, liczy się” (Albert Einstein). Co w życiu człowieka jest najważniejsze? Realizując temat, odwołaj się do literatury pięknej, biografii znanych Ci postaci i własnych doświadczeń.

Gratulujemy serdecznie!

Finał konkursu będzie miał miejsce 5 czerwca br. w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Opiekun merytoryczny: Pani Anna Lorenc

Zaproszenie

 

Organizatorzy XVII Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za udział w tegorocznej edycji Konkursu.
W XVII Ogólnopolskim Konkursie na Prace z Literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział 529 uczniów z całej Polski. Poziom prac był bardzo wyrównany.
Jury Konkursu przyznało 62 nagrody i wyróżnienia oraz wyróżnienia II stopnia.
Finał Konkursu odbył się 5 czerwca 2017r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

W uroczystości uczestniczyła jako Finalistka Agnieszka Tomalka z opiekunem, Panią Anną Lorenc. Uczennica Śl.TZN zajęła 3. miejsce, za co jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również Opiekunowi!

Finalistka
Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury

Konkurs Konkurs

 

Sponsorzy 85-lecia

85-lecie sponsorzy