Międzynarodowe kompetencje uczniów Śl.TZN

in Aktualności 2016/2017
Utworzono: 17 marzec 2017
Odsłony: 717

 

Zdobywanie międzynarodowych kompetencji przez uczniów Śl.TZN stało się już tradycją od 3 lat. Uczniowie dzięki nowoczesnym możliwościom i współpracy z instruktorami, posiadającymi międzynarodowe uprawnienia do przeprowadzania szkoleń i egzaminów, zdobywają kolejne poziomy swoich kompetencji z branży IT. Dzięki temu są automatycznie wchłaniani przez współczesny rynek pracy
i zwalniani z niektórych przedmiotów na uczelniach wyższych.

Największą popularnością cieszy się jak zwykle kurs IT ESSENTIALS, dzięki któremu uczniowie mogą wzbogacić swoje umiejętności zarówno z zakresu montażu, serwisu komputerów, jak i urządzeń mobilnych czy też peryferyjnych.
Kursy Routing & Switching, odbywające się na 4 różnych poziomach wtajemniczenia, otwierają uczniom możliwość zdobycia certyfikatów administratora sieci komputerowych. Do 4 poziomu dochodzą, co prawda, nieliczni, ale z roku na rok popularność kursów wśród społeczności Śl.TZN wzrasta, a uczniowie widzą, że są rozpoznawalni nawet na międzynarodowej arenie IT.

Gratulujemy wszystkim wysokich wyników nauczania zgodnie z programem, który jest taki sam jak w innych krajach Świata i Europy (USA, Niemiec, Francji, UK, Rosji, itd.).

Już niebawem startujemy z kolejnymi poziomami, a nawet z nowymi kursami, jak CPA – kurs programowania z C++ oraz IOT – kurs poświęcony Internetowi wszechrzeczy. Dwa nowe kursy będą dostępne tylko w języku angielskim.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zdobyli międzynarodowe kompetencje!

Uczniów przygotował: Pan Marek Smyczek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), który również prowadzi rekrutację do nowych modułów.

Międzynarodowe kompetencje uczniów Śl.TZN Międzynarodowe kompetencje uczniów Śl.TZN Międzynarodowe kompetencje uczniów Śl.TZN
Międzynarodowe kompetencje uczniów Śl.TZN Międzynarodowe kompetencje uczniów Śl.TZN Międzynarodowe kompetencje uczniów Śl.TZN

Sponsorzy 85-lecia

85-lecie sponsorzy