I Forum Samorządów Szkolnych

in Aktualności 2016/2017
Utworzono: 27 luty 2017
Odsłony: 794

 

I Forum Samorządów Szkolnych

W czwartek, 02.03.2017r., w naszej szkole odbędzie się I Forum Samorządów Szkolnych, na które Samorząd Uczniowski Śl.TZN zaprosił przedstawicieli Samorządów Uczniowskich kilkunastu różnych szkół oraz przedstawicieli Miasta Katowice.
Reprezentanci katowickich szkół poruszą zagadnienie roli Samorządów Uczniowskich w szkołach, wymienią się spostrzeżeniami na temat regulaminów organizacji uczniowskiej, omówią działalność swoich placówek edukacyjnych w środowisku lokalnym oraz zaproponują wspólne działania w nawiązanej współpracy.
Jest to pierwsze takiego rodzaju wydarzenie w naszej szkole, więc trzymamy kciuki za pomyślny przebieg imprezy.

Fotorelacja pojawi się na naszej stronie internetowej po zakończeniu I Forum Samorządów Szkolnych.

Sponsorzy 85-lecia

85-lecie sponsorzy