Wstępne wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR

in Aktualności 2016/2017
Utworzono: 09 grudzień 2016
Odsłony: 821

Znamy już wstępne wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR, którego głównym celem jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną.  Spośród uczestników naszej szkoły najwyższy wynik 96, 25 punktów uzyskał Sebastian Duda z klasy 1k (technik teleinformatyk). Serdecznie gratulujemy Sebastianowi i życzymy kolejnych sukcesów,
a okazji ku temu zapewne będzie dużo, gdyż dopiero rozpoczyna on naukę w naszej szkole. Pozostałe miejsca na szkolnym podium zajęli uczniowie 4d (technik informatyk) – drugie miejsce ex aequo zdobyli Bartosz Bieliński i Arkadiusz Kućmierz (90 punktów) i trzecie miejsce uzyskał Patryk Kacperski (80 punktów). Gratulacje!!!

Teraz, trzymając kciuki za naszych uczniów, czekamy na końcowe podsumowanie Konkursu i informację dotyczącą lokat naszych reprezentantów w ogólnej klasyfikacji wszystkich uczestników.

Na zdjęciu stoją od lewej Sebastian Duda, Bartosz Bieliński, Arkadiusz Kućmierz, Patryk Kacperski.

Konkurs Informatyczny BÓBR

Sponsorzy 85-lecia

85-lecie sponsorzy