Wyniki Olimpiady Cyfrowej

in Aktualności 2016/2017
Utworzono: 09 grudzień 2016
Odsłony: 1163

 

Kolejny sukces naszego ucznia 

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszego ucznia, przyszłego informatyka. Tym razem jest to Mirosław Witkowski z klasy 4d, który w znakomitym stylu awansował do drugiego etapu ogólnopolskiej Olimpiady Cyfrowej. 

Etap I odbył się 15.11.2016r. Nasz reprezentant musiał wykazać się dużą wiedzą
i umiejętnościami w zakresie wielu gałęzi informatyki, kreatywnego korzystania
z mediów, bezpieczeństwa w komunikacji, przepisów prawa w komunikacji, itp. Z uwagi na szeroki zakres tematyczny konkursu, konieczne były gruntowne i pracowite przygotowania. Jak widać opłacało się, chociaż to jeszcze nie finał. 

Przed Mirkiem drugi etap, który odbędzie się w styczniu i będzie polegał na kreatywnym rozwiązaniu zadania metodą projektu.

Gratulujemy Mirkowi awansu do drugiego etapu i oczywiście nadal trzymamy kciuki. Powodzenia!

Sponsorzy 85-lecia

85-lecie sponsorzy