Dzień Edukacji Narodowej

in Aktualności 2016/2017
Utworzono: 16 październik 2016
Odsłony: 1272

Dzień Edukacji Narodowej
Absolwenci Śl.TZN

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymaliśmy wiele serdecznych życzeń i podziękowań od naszych uczniów, rodziców, absolwentów, instytucji i wydawnictw oświatowych oraz znajomych.

Za szczególne zaangażowanie w pracy na rzecz Szkoły i osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w minionym roku szkolnym Dyrektor Szkoły, Pani Aneta Łosiewicz, wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły, które otrzymały Panie: Anna Burdach, Danuta Kleinert, Maria Kwiatoń-Pięta, Ewa Szynalska i  Anna Zając. Jednocześnie życzyła wszystkim Pracownikom dalszych sukcesów w działalności zawodowej i pomyślności w życiu osobistym.

W imieniu własnym i Rodziców Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Barbara Stolorz, podziękowała za wytrwałą i owocną pracę w kształceniu młodzieży, poświęcenie i serce, którymi pedagodzy obdarzają uczniów Śl.TZN. Dowodem wdzięczności była wiązanka kwiatów i poczęstunek, którym Rada Rodziców ugościła Pracowników Szkoły.

Miłą niespodziankę – pyszne ciasto – przygotowali dla nauczycieli uczniowie klasy 2d. Gratulujemy pomysłu :)

Dziękujemy za pamięć, miłe życzenia, kwiaty i wszystkie serdeczności, które pozytywną energią i ciepłym blaskiem napełniają ścieżki niełatwej edukacji.

Zobacz galerię zdjęć...

Sponsorzy 85-lecia

85-lecie sponsorzy