Zwolnieni z teorii

in Aktualności 2016/2017
Utworzono: 11 październik 2016
Odsłony: 1115

UWAGA!

Zarejestruj się na platformie i weź udział w projekcie:

Zwolnieni z teorii

 


Zapraszamy uczniów Śl. TZN do udziału w programie „Zwolnieni z teorii”
 
Koordynator: Pani Anna Komoniewska

Zasady działania programu!

Uczestnicy programu zakładają i realizują własne projekty społeczne przy wsparciu portalu www.zwolnienizteorii.pl. Po rejestracji użytkownik uzyskuje dostęp do praktycznych informacji z dziedziny zarządzania projektami i pokrewnych, które umożliwiają skuteczne działanie na rzecz rozwiązania wybranego problemu społecznego. Za zrealizowany w praktyce projekt uczestnicy uzyskują międzynarodowe certyfikaty biznesowe, sygnowane m.in. przez Project Management Institute R.E.P. 

Uczestnicy realizują swoje projekty, działając w zespołach. Zespoły projektowe rywalizują ze sobą, zdobywając punkty i odznaki za poszczególne osiągnięcia, np.

  • liczbę wzmianek medialnych,
  • wysokość zebranego budżetu czy
  • liczbę beneficjentów projektu.

 Najlepsze projekty zostają przedstawione Kapitule, w której skład wchodzą osobistości polskiego świata biznesu, mediów i organizacji społecznych. Wybiera ona zdobywców „Złotych Wilków", nagród Social Wolves, organizatora „Zwolnionych z Teorii”, dla najlepszych projektów w danym temacie i formacie. Są one wręczane podczas dorocznego Wielkiego Finału „Zwolnionych z Teorii”. Gośćmi specjalnymi Wielkiego Finału są też szefowie firm partnerskich Zwolnionych z Teorii, m.in. Coca-Cola, T-Mobile Polska czy Microsoft

Co wyróżnia projekt:

W projekcie opracowano nowatorską Social Project Method, dzięki której:

  1. Używasz biznesowych narzędzi w prawdziwym projekcie i rozwijasz umiejętności: zarządzania projektami, komunikacji i przywództwa.
  2. Ze względu na szlachetny cel Twojego projektu, łatwiej docierasz do partnerów i mediów oraz zdobywasz finansowanie.
  3. Zdobywasz cenne doświadczenie i nawiązujesz relacje zawodowe, które mogą zaprocentować w przyszłości.

NAGRODY:

Złote Wilki - przyznajemy najlepszym projektom w Polsce, w kilkunastu, kategoriach podczas Wielkiego Finału, razem z najwyższymi przedstawicielami państwowymi i szefami największych firm.

Złoty Wilk Pitch Contest - przyznajemy za najlepszą prezentację projektu podczas Pitch Contest, któremu patronuje Coca-Cola. Wręczenie statuetki ma miejsce na Wielkim Finale Zwolnionych z Teorii.

Srebrne Wilki - przyznajemy za najlepsze projekty w poszczególnych województwach podczas Wielkiego Finału.

Brązowe Wilki - przyznajemy za najlepsze projekty w danej szkole, uczelni lub innej, dowolnej organizacji. Warunkiem przyznania Brązowego Wilka jest ukończenie w danej instytucji przynajmniej dwóch projektów.

 

Wszelkie informacje o zasadach projektu znajdziecie na stronie: http://www.zwolnienizteorii.pl

Serdecznie zapraszam zainteresowanych uczniów do udziału w projekcie!

Anna Komoniewska

Sponsorzy 85-lecia

85-lecie sponsorzy