Sukces Śl.TZN – Ranking „PERSPEKTYW” 2017

in Aktualności 2016/2017
Utworzono: 13 styczeń 2017
Odsłony: 2142

Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych

Z dumą przekazujemy informację, że Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe uplasowały się na 31. miejscu wśród techników w Polsce.

W rankingu województwa śląskiego zajęliśmy 4. miejsce, a pierwsze – w Katowicach. Natomiast w dodatkowym Rankingu Maturalnym Techników 2017 znaleźliśmy się na 10. miejscu w kraju.

Wyniki XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy ogłoszone zostały 10 stycznia 2017 roku.

Zgodnie z przyjętymi przez Fundację Edukacyjną Perspektywy zasadami Śl.TZN mają prawo używać w 2017 roku tytułu honorowego „ZŁOTEJ SZKOŁY 2017”.

 

PERSPEKTYWY

Zdobycie miejsca w czołówce Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych „PERSPEKTYWY” jest dla Naszej Szkoły prestiżowym sukcesem i zasłużonym powodem do satysfakcji. Świadczy o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

Dziękujemy Absolwentom, których wyniki matury i egzaminu z przygotowania zawodowego złożyły się na sukces Szkoły.

Dziękujemy także Uczniom-olimpijczykom, których osiągnięcia są powodem do dumy.

Gratulujemy Nauczycielom, którzy wypracowali wysoki standard nauczania, przekazują rzetelną wiedzę, kształcą umiejętności i motywują uczniów do zdobywania „laurów Najlepszych”.

Na ręce Dyrekcji Szkoły składamy wyrazy szacunku i podziękowania za zarządzanie placówką w profesjonalny sposób, dzięki czemu znaleźliśmy się kolejny raz na wysokiej pozycji w Ogólnopolskim Rankingu Techników.

Za pomoc i wspieranie w procesie dydaktyczno-wychowawczym słowa podziękowania przekazujemy również Rodzicom.

Wszystkim Uczniom życzymy satysfakcji z nauki w „Śląskich” i kontynuowania tradycji wysokiej jakości Szkoły.

Sponsorzy 85-lecia

85-lecie sponsorzy