Targi pracy

in Aktualności 2016/2017
Utworzono: 26 listopad 2016
Odsłony: 1086

Dyrekcja Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach zaprosiła pracodawców, przedstawicieli firm prywatnych, przedsiębiorstw oraz jednostki budżetowe na TARGI PRACY, które odbyły  się 23 listopada 2016r. w godz. 9:00 – 14:00 w auli szkoły.

Zobacz zaproszenie...

Gościliśmy przedstawicieli: Adient Seating Sp. z o.o z Siemianowic Śląskich, DB Cargo Polska S.A. z Zabrza, Grupy CARBOAUTOMATYKA, firmy ENERGOINSTAL S.A., ING  Services Polska, Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas trzecich i czwartych naszej szkoły. Mieli okazję zapoznać się z prezentowanymi ofertami przedsiębiorców i uczelni wyższej. Uzyskali kompetentne informacje na temat branży, zakresu i charakteru działalności wystawców. Dowiedzieli się również o wymogach zatrudnienia, zadaniach na stanowiskach pracy, możliwości odbywania praktyk zawodowych i o kierunkach studiów. Goście udzielali informacji, rozdawali gadżety i ulotki zainteresowanym uczniom.

Dyrekcja Śl.TZN składa serdeczne podziękowanie za przekazaną wiedzę o współczesnym rynku pracy oraz za nawiązanie współpracy ze Szkołą.

Targi pracy Targi pracy Targi pracy
Targi pracy Targi pracy Targi pracy

Zobacz więcej zdjęć...

Podziękowanie

Sponsorzy 85-lecia

85-lecie sponsorzy